Tietoa meistä

M3 isännöinti, isännöintiä lähelläsi

M³ Isännöinti Oy on paikallinen isännöintiyritys, joka on toiminut Mikkelin alueella vuodesta 2014. Yritys työllistää 11 kiinteistöalan ammattilaista. Tarjoamme pitkällä kokemuksella luotettavaa, läpinäkyvää ja laadukasta isännöintipalvelua. Hoidamme laadukkaasti sekä isot, että pienet asiat autopaikoista putkiremonttiin.

Hoidossamme on tällä hetkellä n. 170 taloyhtiötä, joissa vajaat 3 000 huoneistoa. Meillä on paljon kokemusta erilaisista taloyhtiöiden korjaushankkeista ja olemme olleet mukana toteuttamassa monenlaisia isompia ja pienempiä peruskorjauksia. Käytännössä jossain asiakasyhtiöistämme on aina menossa jokin peruskorjaushanke ja meille on kertynyt paljon tietoa mm. niiden tekijöistä, suunnittelijoista, valvojista ja hinnoista.

Toimintatapojamme

Toimimme nykyaikaisesti ja hoidamme suuren osan asioista sähköisesti. Tarpeen mukaan tuotamme asiakkaalle isännöintiä myös hyvin perinteisellä tavalla ja meiltä saa asiat myös paperisena.
Kiinteistöjärjestelmämme on Visman Fivaldi, johon myös asiakkaillamme on aina pääsy. Näin mm. taloyhtiön talousasiat pysyvät läpinäkyvinä ja hallitus pysyy halutessaan hyvin selvillä asioista. Sähköisestä arkistostamme taloyhtiön hallitus pääsee helposti näkemään esim. pöytäkirjat ja muut tärkeät aineistot. Taloyhtiöllämme on mahdollisuus ottaa käyttöön myös taloyhtiön omat kotisivut, joille voidaan tallentaa yhtiön haluamat asiat.

Sinua palvelevat

Atte Ojanen Yrittäjä, isännöitsijä, ITS, Auktorisoitu Isännöitsijä (ISA) 0400 231 668 atte@m3isannointi.fi
Tommi Manninen Toimitusjohtaja, isännöitsijä 040 658 7050 tommi@m3isannointi.fi
Katri Kosonen Talouspäällikkö, isännöitsijä, IAT, ITS, KPT 1 040 567 8215 katri@m3isannointi.fi
Marko Hänninen Isännöitsijä ITS, rakennusmestari 040 152 8812 marko@m3isannointi.fi
Mika Roivas Isännöitsijä, ITS 044 737 3553 mika@m3isannointi.fi
Heidi Holm Isännöitsijä, IAT 040 5807242 heidi@m3isannointi.fi
Eveliina Lukkarinen Isännöitsijä, IAT 040 1601996 eveliina@m3isannointi.fi
Marjo Usvala Isännöitsijä 040 149 1017 marjo@m3isannointi.fi
Anne-Marie Hyytiä Kirjanpitäjä 040 826 8535 anne-marie@m3isannointi.fi
Jenni Kontinen Kirjanpitäjä 040 031 4549 asiakaspalvelu@m3isannointi.fi
Sari Pöyry-Lappalainen Kiinteistösihteeri sari@m3isannointi.fi
Antti Ratia Tekninen asiantuntija 040 820 5439 antti.​ratia@isto.fi

Palvelua
juuri silloin
kun tarvitset.

Soita asiakaspalveluumme
044 7373 550
Lähetä viesti asiakaspalvelu@m3isannointi.fi

”Paikallista ja ammattitaitoista
isännöintiä lähelläsi.”